Doorzoek de site
 
Ga snel naar
Een brug naar de toekomst   | Pontes | Sitemap
Personeel
     


Mevr.    K.    Aikema    AKK  k.aikema@pontes.nl  Docent Frans 
Dhr.   S.   Akkerman   AKM S.Akkerman@pontes.nl Docent duits
Dhr.   M.G.    Allemekinders   ALL m.allemekinders@pontes.nl  Docent AVO Praktijkond. 
Dhr.    F.W.   Barendregt    BRD  f.barendregt@pontes.nl Docent wiskunde 
Dhr.   O.R.   Bartels   BAR O.Bartels@pontes.nl Docent gesch., mij.leer
Mevr.   E.A. van den Berg   BRG e.van.den.berg@pontes.nl Docent wiskunde
Dhr.   A.J.   Berrevoets   BRV A.Berrevoets1@pontes.nl Docent, TOA
Mevr.   S.   Beukers   BKS S.Beukers@pontes.nl Docent scheikunde
Mevr.   C.   Beunders   BND c.beunders@pontes.nl Docent ckv/kunst & media-educatie (vervanging)
Mevr. drs. M.S.E.   Boer   BSR M.Boer@pontes.nl Docent frans
Dhr.   G.   Bolijn   BLG G.Bolijn@pontes.nl Docent wislunde, natuurkunde
Mevr.   L.M.   Bom   BOM L.Bom@pontes.nl Docent zorg&welzijn, LOB
Mevr.   L.J.M.   Bomer   BME L.Bomer@pontes.nl Medewerker administratie
Dhr.   G.M.   Boogert   BOG G.Boogert@pontes.nl Huishoudelijke dienst
Dhr.   J.   Boon   BOJ J.Boon@pontes.nl Docent AVO Praktijkond.
Mevr.   C.   Boot   BOO C.Boot@pontes.nl Docent AVO, leerlingenbegeleider BK
Dhr.   E.    Breen   BRN e.breen@pontes.nl 

Locatiebeheerder

Dhr.   P. van Bregt   BRT p.van.bregt@pontes.nl Conciërge
Dhr.   L.   Bruggeman   BRM L.Bruggeman@pontes.nl Teamleider BK
Mevr.   J.A.B. de Bruijn   BUI s.de.bruijn@pontes.nl Huishoudelijke dienst
Mevr.   J.A. de Bruijn   BRU c.de.bruijn@pontes.nl Huishoudelijke dienst
Mevr.   A.J. de Danschutter M SEN DSS d.de.danschutter@pontes.nl TOMklas, rem. Teacher
Mevr.   J.   Dieleman   DLM A.Dieleman@pontes.nl Docent wiskunde
Mevr.   A.M. van Dijk   DIJ r.van.dijk@pontes.nl Huishoudelijke dienst
Dhr.   J.A.   Driesse   DRI J.Driesse@pontes.nl Docent natuurkunde
Mevr.   M.E.   Driessen   DRM M.Driessen@pontes.nl Docent Nederlands, leerlingenbegeleider Mavo, decaan Mavo
Dhr.

R.  van  Drongelen   DRN  r.van.drongelen@pontes.nl  Docent CKV (vervanging)
Dhr.   E. van Eijkeren   EKR e.van.eijkeren@pontes.nl Docent lichamelijke opvoeding
Mevr.    H.    Evers    EVR  h.evers@pontes.nl  Docent Duits 
Mevr.   V.A.   Faut MEm FAU V.Faut@pontes.nl Staffunct. Zorg
Mevr.   J.J.   Flikweert MEd FLK A.Flikweert@pontes.nl Docent Nederlands
Dhr.   R.   Fondse   FON R.Fondse@pontes.nl Teamleider Mavo
Mevr. drs. D.   Francke   FRN D.Francke@pontes.nl Docent biologie, RT
Dhr.   F.   Friederich   FRD F.Friederich@pontes.nl Docent muziek
Dhr.     P.J. van der   Gaag    GAA  p.van.der.gaag@pontes.nl  Rector 
Dhr.   P. van Gelder   GLR p.van.gelder@pontes.nl Docent natuurkunde, technator
Mevr. drs. E.   Gelens   GES e.gelens@pontes.nl Teamleider Havo/Vwo
Mevr.   M.F.C.   Gommers   GMM M.Gommers@pontes.nl TOA
Mevr.    M.    Greydanus    GDN  m.greydanus@pontes.nl  Docent economie 
Mevr.   K.M. den Haan   HAN k.den.haan@pontes.nl Docent CKV, beeldende vorming, kunst & media-educatie
Mevr.   E.   Haspels   HSP E.Haspels@pontes.nl Ambulant begeleider
Dhr.   R.E.R.   Haze   HAZ R.Haze@pontes.nl Docent lichamelijke opvoeding
Mevr.   E.C.   Haze   HAK E.Haze@pontes.nl Medewerker administratie
Mevr. ir. W. M.   Heerebout   HRB

w.heerebout@pontes.nl 

Docent wiskunde
Dhr.    J.A.    Heijnen    HNN  d.heijnen@pontes.nl Docent zorg&welzijn
Mevr.    B.   

Hilkhuijsen

  HHN  b.hilkhuijsen@pontes.nl   Roostermaker 
Dhr.   A.J.   Houtekamer   HOR A.Houtekamer@pontes.nl Docent scheikunde
Dhr.   R.D.   Huigsloot   HGS r.huigsloot@pontes.nl Docent lichamelijke opvoeding
Dhr.   E.M.   Ista   IST e.ista@pontes.nl Hoofd ICT Pontes
Dhr.   A.P.   Jacobs   JAC p.jacobs@pontes.nl Conciërge
Dhr.   J.A. van Jole   JOL j.van.jole@pontes.nl Docent gesch., mij.leer
Mevr.   M.J.G. de Jong   VMM m.de.jong@pontes.nl Toezichthouder
Mevr.   M.E. de Jonge   JNM m.de.jonge@pontes.nl Docent lichamelijke opvoeding
Mevr.   C.M. de Jonge   a_JNC c.de.jonge@pontes.nl Ambulant begeleider
Mevr.   K.   Kloet   KLT K.Kloet@pontes.nl Docent lichamelijke opvoeding
Mevr.   G.A.   Kloet   KLG G.Kloet@pontes.nl Docent Nederlands
Dhr.   T.   Korporaal   KPL T.Korporaal@pontes.nl Docent gesch., mij.leer
Mevr.   C.M.L.   Kotoun   KTN C.Kotoun@pontes.nl Docent kunst & media-educatie
Dhr.   C.W.A.   Lammers   LMS K.Lammers@pontes.nl Docent Produceren, Installeren en Energie , LOB
Mevr.   P.J.S.   Lauret   LRT P.Lauret@pontes.nl Docent Nederlands, kunst & media-educatie
Mevr.   J.M. van der List   LST j.van.der.list@pontes.nl Docent CKV, beeldende vorming, kunst & media-educatie
Dhr.   J.M. de Looff   LFF j.de.looff@pontes.nl Docent lichamelijke opvoeding, wiskunde
Dhr.     A.    Luycks    LKS  a.luycks@pontes.nl Docent wiskunde 
Dhr.   K.   Manni   MNN K.Manni@pontes.nl Schoolassistent
Dhr.    S.    Markowski    MKW  s.markowski@pontes.nl  Docent economie (deels vervanging) 
Mevr.   N.E.D.   Meliefste   MEJ N.Meliefste@pontes.nl Docent AVO Praktijkond.
Mevr.   K.   Meulenberg   MLB K.Meulenberg1@pontes.nl Docent beeldende vorming
Dhr.   J.A.   Moerdijk   MRD A.Moerdijk@pontes.nl Docent Duits
Mevr.   M.C.M.   Moerenhout   MRH T.Moerenhout@pontes.nl Docent Nederlands
Dhr.   W.C.A.J.M   Mulders   MDS W.Mulders@pontes.nl Docent Engels
Dhr.   D.J.   Munnik   MNK D.Munnik@pontes.nl Docent Engels, decaan H/V
Mevr.   G.   Nicolaas NIC G.Nicolaas@pontes.nl Docent wiskunde
Dhr.    E.   van Oeveren    OVR 

e.van.oeveren@pontes.nl 

Onderwijsassistent  Produceren, Installeren en Energie
Dhr.   W.J.M.   Olree   OLR W.Olree@pontes.nl Docent Bouwen, Wonen en Interieur, LOB
Mevr.   E.M.J. de Oude   ODE e.de.oude@pontes.nl Docent Engels, economie
Dhr.   L.W.   Overweel   OVW W.Overweel@pontes.nl Conciërge
Mevr.   C.F.   Paaimans   PMN C.Paaimans@pontes.nl Docent Engels
Mevr.   A.B.I. de Pagter   PGT i.de.pagter@pontes.nl Docent beeldende vorming, kunst & media-educatie
Dhr.    B.  van  Peenen    PNN  b.van.peenen@pontes.nl  Docent biologie 
Mevr.   L.   Plu   LPK L.Plu@pontes.nl Schoolassistent
Mevr.   E.A.M.   Pon   PNH E.Pon@pontes.nl Docent aardrijkskunde
Dhr.   C.   Priemis   PRI C.Priemis@pontes.nl Conciërge
Dhr. drs. J.   Radstake   RDJ J.Radstake@pontes.nl Docent Nederlands
Mevr.   J.M.   Radstake   RDP A.Radstake@pontes.nl Docent Nederlands
Dhr.    M.B.  de  Rave    RAV  m.de.rave@pontes.nl   Coördinator praktijkonderwijs
Mevr.   M.M.A. de Regt   REB m.de.regt@pontes.nl Docent Duits
Dhr.   A.J.   Remijn   RMA A.Remijn@pontes.nl Docent Horeca, Bakkerij en Recreatie, LOB
Dhr.    M.    Remkes    RMK  m.remkes@pontes.nl  Docent wiskunde 
Mevr.   H.G.   Rijken   RKN H.Rijken@pontes.nl Docent ckv, kunst & media-educatie
Mevr.    L.   de Roeck    RCK  l.de.roeck@pontes.nl  Docent economie 
Dhr. drs. A.M. van Roemburg   RMB w.van.roemburg@pontes.nl Docent economie, management & organisatie
Mevr. drs. G.M. van Roemburg   RMG g.van.roemburg@pontes.nl Docent aardrijkskunde
Dhr.    P.    Roggeband    RGB  p.roggeband@pontes.nl Docent wiskunde 
Mevr.   S.A.M.W.C   Roojers   RJS S.Roojers@pontes.nl Docent Engels
Dhr.    H.    Rothuis    RHS  h.rothuis@pontes.nl  Docent natuurkunde 
Mevr.   R.    Scheffer   SFR

r.scheffer@pontes.nl

Docent Horeca, Bakkerij en Recreatie
Mevr.    L.J.M.    School    SHL  l.school@pontes.nl  Docent zorg&welzijn 
Dhr.   J.C.   Schootemeijer   SCJ J.Schootemeijer@pontes.nl Docen biologie
Dhr.   J.A.E.    Schreinemacher    SCR  j.schreinemacher@pontes.nl  Docent lichamelijke opvoeding, Appl.beh. Magister 
Mevr.   J.C.   Schwantje   SCH J.Schwantje@pontes.nl Medewerker administratie
Mevr.   D.   Sengül   SGL d.sengul@pontes.nl Docent economie
Dhr.   J.A.   Sijrier   SIJ J.Sijrier@pontes.nl Conciërge
Mevr.   J.C.E.   Smits   SMG Y.Smits@pontes.nl Schoolassistent
Dhr.   M.S.H.   Steegmans   STM M.Steegmans@pontes.nl Docent gesch., mij.leer
Dhr.   W.A.   Steendijk   STD W.Steendijk@pontes.nl Docent wiskunde, wereldoriënt., maatsch. stages, decaan VMBO BK
Mevr.   C.   Steenhard   STH C.Steenhard@pontes.nl Receptionist
Mevr.   E.   Steenhard   SHD E.Steenhard@pontes.nl Receptionist
Dhr.   W.H.   Stougie   STG W.Stougie@pontes.nl ICT medewerker
Mevr.   G.   Stout   STS G.Stout@pontes.nl Huishoudelijke dienst
Mevr.   N.E.   Stoutjesdijk   STO N.Stoutjesdijk@pontes.nl Receptionist
Dhr.   M.   Stoutjesdijk   STK M.Stoutjesdijk@pontes.nl Docent natuurkunde
Dhr.   C. van 't Veer   VER C.veer@pontes.nl Coördinator HV
Dhr.   R.C.P.   Vercruysse   VCS R.Vercruysse@pontes.nl Docent natuurkunde, wiskunde, PSO
Dhr.   J.   Vermeulen   VEN N.Vermeulen@pontes.nl Docent zorg&welzijn, LOB
Dhr.    F.  van de   Vijver    VVR  f.van.de.vijver@pontes.nl  Docent Horeca, Bakkerij en Recreatie, LOB
Dhr.    H.J.    Visser   VSR  h.visser@pontes.nl  Docent Engels 
Dhr. drs. J.H.M.M. van de Wassenberg   WAS j.van.de.wassenberg@pontes.nl Docent biologie
Mevr. mr. J.A.   Wierstra   WRS J.Wierstra@pontes.nl Docent Frans
Mevr.    M.E.   Wijnen   WNN 

l.wijnen@pontes.nl

Docent aardrijkskunde, economie
Dhr. drs. M.C. de Winter   WNT m.de.winter@pontes.nl Docent Engels
Mevr.   G.M. van Woudenberg   WOU t.van.woudenberg@pontes.nl Huishoudelijke dienst
Mevr.   J.S.   Zuidgeest   ZDG H.Zuidgeest@pontes.nl Docent biologie, technasium
Meer dan een school
 
 
Agenda
 
©2011 Pontes Pieter Zeeman - Alle rechten voorbehouden
| Pontes | Sitemap | Inloggen